بازديد مدير عامل شرکت کشتيراني کيش از شناور آينازدر پي پهلوگيري شناور فراساحل آيناز تحت مالکيت کشتيراني والفجر در اسکله جزيره کيش در تاريخ 23/2/99 آقا کمالي مدير عامل، با حضور بر روي اين شناور با فرمانده و پرسنل آن ديدار و از زحمات و تلاش پرسنل شناور آيناز براي حفظ و نگهداري کشتي و ارايه خدمات تشکر نمود.

با توجه به تخصص و تجربه پرسنل اين شرکت در سرويس دهي به شناورهاي فرا ساحل کليه خدمات مورد نياز به رغم گرماي شديد و ماه رمضان طي 8 ساعت با دقت و سرعت عمل بالا انجام پذيرفت.

جابحايي و انتقال افسران و ملوانان از فرودگاه، مهمانسرا و سالن مسافري براي سوار شدن به شناور و هماهنگي با مبادي ذيربط از جمله حراست، انتظامات و گمرک و اخذ مجوزهاي لازم ، اخذ محمولات و امکانات ارسال شده از باربري و انتقال به شناور پس از طي مراحل گمرک و خريد ملزومات مورد نياز و انتقال تعداد زيادي از وسايل و قطعات موجود در انبار و اخذ و انتقال  برخي وسايل از کشتي براي تعمير يا تعويض طي مراحل بعدي و .... از جمله اقداماتي است که معمولا براي شناورهاي فراساحل انجام مي گردد.آدرس پستي : جزيره كيش - ميدان خليج فارس - بلوار ايران - مجتمع اداري پارس - بلوك 16 ساختمان شركت كشتيراني كيش 
دورنگار: 4420680-0764

تلفن : 0764 4421768 و 07644421769

کليه حقوق اين سايت اعم از متون و تصاوير متعلق به شرکت کشتيراني کيش مي باشد